Ataşehir

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

Ev eşyaları, evlerimizin en önemli birincil ihtiyacıdır. Ev eşyalarının birçok çeşidi vardır. Koltuk, masa, sandalye, vitrin, konsol, çamaşır-bulaşık makineleri, tv ünitesi vb saymakla bitmeyecek ev eşyaları vardır. İnsanlar ev eşyalarını yenilemek istediklerinde eski eşyalarını da değerlendirebilecekleri firmalar, kuruluşlar ararlar. Bizler, Kolaysatspot olarak tam bu zamanda devreye girerek ikinci el eşyalarınızı sizlerden alıyoruz. Ev eşyalarının fiyat kategorisinde hepsinin ayrı bir değeri vardır. Örneğin bir antika koltuk takımınızın değeri ile modern koltuk takımınızın değeri aynı değildir. Eski ve yeni beyaz eşyalar da da bu geçerlidir. Ürünlerimizin çeşitleri saymakla bitmezken her çeşit eşyalarımızın birçok model ve markaları da bulunmaktadır. Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak bizler bu marka ve modellerin tüm çeşitlerini bilmekte ve tecrübeli ekibimiz sayesinde sizlere uygun bir fiyat biçmekteyiz. Bizler Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar olarak diğer spotçulardan daha farklıyız. Yıllardır süren tecrübeli elemanlarımız ve babadan oğula sürekli bu işi yapmamızın etkisiyle piyasadaki en köklü firmalardan biriyiz. Sizler de Ataşehir sakinlerinden biriyseniz ve ikinci el eşya almak veya satmak istiyorsanız sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden birinden bizlere ulaşabilir, sitemizin sol alt kısmındaki canlı destek bölümünden bizlere ulaşabilir veya bulunduğunuz sayfanın en alt kısmına inerek paylaştığımız iletişim numaralarıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir İkinci El Mobilya Alanlar

          Mobilyalar, evimizdeki en gerekli eşyaların başında geliyor. Mobilyaların marka ve modelleri bulunuyor. Koltuk takımları, masa sandalye takımları, yemek odası takımları, çocuk odası takımları, yatak odası takımları, genç odası takımları vb. daha birçok akla gelmeyen çeşitleri bulunuyor. Markalar içinde ise bu alanda köklü şirketler olan Bellona, İstikbal, Doğtaş, Enza Home vb. bu markalar da bu alanda ismini duyurmuş köklü şirketlerdendir. Tabii bu markalar ikinci el eşyalar kategorisinde değildir. Sıfır el kategorisinde bulunan bu mobilyalar müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen markalardır. İkinci el eşya kategorisinde ise bu alanda köklü olan şirketlerden biri de Kolaysatspot'tur. Kolaysatspot, yıllarını bu mesleğe vermiş bir firma olarak ikinci el eşyaların her türlü sorunlarını ve sıkıntılarını anlayıp tamir ve bakım işlemlerini yapabilir. Tecrübeli elemanlarımız bu alanda uzmanlaşarak her türlü ikinci el eşyalarınızı alarak tamir ve bakım işlemlerini dükkanımızda gerçekleştirmektedir. Sizler de ikinci el mobilya almak veya satmak istiyorsanız sayfamızda bulunan iletişim seçeneklerinden birinden bizlere ulaşabilir, sitemizin sol alt kısmındaki canlı destek bölümünden bizlere ulaşabilir veya bulunduğunuz sayfanın en alt kısmına inerek paylaştığımız iletişim numaralarıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Mobilyalar kadar beyaz eşyalar da evlerimizin vazgeçilmez eşyalarıdır. Bizler Ataşehir ikinci el beyaz eşya alanlar olarak sizlerin ikinci el ve sıfır el beyaz eşyalarını değerinde alıyor ve satıyoruz. Beyaz eşyaların aynı mobilyalarda olduğu gibi birçok marka ve modeli olduğu gibi gelişen teknolojiyle birlikte teknolojik özellikler de kazanmıştır. Örneğin programlı çalışan buzdolapları gibi birçok teknolojiye sahip beyaz eşyalar piyasaya çıkmıştır. İkinci el beyaz eşyalarınızı eğer satmak istiyorsanız eşyalarınızın fotoğraflarını detaylı bir şekilde çekerek bizlere sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden birini kullanarak gönderebilirsiniz. Fakat eğer beyaz eşya satın almak istiyorsanız bu sefer biz sizlere belirttiğiniz telefon numarası veya mail adresiniz sayesinde sizlere eşyaların detaylı fotoğraflarını göndererek sizleri bilgi sahibi edebiliriz. Eğer eşyalarımızı yerinde görmek isterseniz de yine sitemizde bulunan iletişim kısmına tıklayarak çıkan adresten bizlere ulaşabilirsiniz. Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak bizler, sizin her türlü beyaz eşya, mobilya ve teknolojik ürünlerinizin alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli ekibimiz işini titizlikle yaparak satın aldığınız eşyalarınızı nakliyat aracına özenle yerleştirip adresinize teslim ediyor ve montaj işlemlerini sizlerin gözleri önünde yapıyor. Eşyaların satım işleri ise aynı şekilde sizlerin evinde montajlı şekilde duran eşyalarınızı sökerek nakliyat aracında özenle yerleştiriyor ve bu sefer de bizlere gelen bu eşyalar özenle dükkanımızda tekrar kuruluyor. Sizler de bu kadar kolay bir şekilde eşyalarınızı satmak veya eşya satın almak istiyorsanız sayfanın sol alt kısmında bulunan canlı destek kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Semtleri;

  • Atatürk
  • Mustafa Kemal
  • Kayışdağı
  • Küçükbakkalköy
  • Yenisahra
  • Ferhatpaşa
  • İçerenköy
  • Yeni Çamlıca