Başakşehir

Başakşehir İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya almak genellikle uygun fiyata evini döşemek isteyenler, öğrenciler ve memurlar tarafından tercih edilir. Başakşehir ikinci el eşya alanlar ise bu alanda sürekli hizmet verdiğimiz ve eşyalarımızdan memnun kalan müşterilerimizdir. Kolaysatspot olarak sattığımız ikinci el mobilyaların (koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, ofis eşyaları...) belli bir yıl garantisini sunmuyoruz. Fakat aldığınız eşyalardan tamamen memnun kalmanız için birçok yardımda bulunuyoruz. Bunları sıralayacak olursak:

Satın almak istediğiniz eşya için alanınızı ölçün!

Diyelim bir koltuk takımı almak istiyorsunuz. Peki alacağınız koltuk takımı için evinizde ne kadar büyüklükte bir yer var? Bunu ölçmeniz halinde eşyalarınızı evinize rahat sığdırabilir, aynı zamanda salonunuzda ferah ve konforlu bir zaman geçirebilirsiniz.

Eşyanın rengi ve dokusu da önemli!

Satın alacağınız herhangi bir ikinci el eşyanın bulunduğu konuma uygun olması, evinizin göze daha hoş gözükmesini sağlar. Örneğin çamaşır makinesi almak istediniz. Bizden kırmızı renk bir çamaşır makinesi beğendiniz fakat evinizdeki diğer eşyaların yanında çok cırtlak duruyor. Bu noktada sizlere aynı kalitede ve eşyalarınızla uyumlu renkte çamaşır makinesi sunabiliriz.

Eşyaların nasıl aşamalardan geçtiğini sorgulayın!

Kolaysatspot, zaman zaman sizlerden ufak tefek de olsa sorunlu eşyalar alabilir. Bu noktada uzman ekibimiz ürünleri tamir etse de bu tamir aşamasının yeni kullanıcıya belirtilmesi de önem taşır. Bir koltuk takımı beğendiğinizde makaslarını daha öncesinden tamir etmiş olabiliriz. Veya bir buzdolabı beğendiğinizde sorunlarından dolayı motor parçasını değiştirmiş olabiliriz. Kolaysatspot olarak beğendiğiniz bir eşya için yaptığımız tüm tamir işlemlerini sizlere aktarıyoruz.

İkinci El Eşya Almak Neden Bu Kadar Önemlidir?

İkinci el eşya alım satımı alanında uzun yıllar tecrübe edinen Kolaysatspot, ikinci el eşya alımının özellikle öğrenciler için vazgeçilmez olduğunu söylüyor. İkinci el mobilyaları bu kadar değerli yapan şey ise başta maddi olmak üzere çeşitli nedenlerden de olabilir. Maddi durumunuzun kısıtlı olması sizi ikinci el eşya almaya iten sebeplerden sadece biridir. Fakat maddi durumunuz kısıtlı olsa bile Kolaysatspot'ta oldukça uygun fiyata evinizi ferah ve güzel bir şekilde donatabilirsiniz. Öğrenciler ise ikinci el eşya almanın öneminde kritik noktadadır. Çünkü öğrenci evindeki tüm eşyalar geçici süreliğine orada kalmış olacak. Yani ikinci el eşya alanlar piyasasının eşya ve para akışını sağlayan önemli faktörlerden birini sağlamış olacaklar. 

Öğrenciler mezun olacakları dönemde tekrardan eşyalarını satmak isterler. Bu da aslında sadece birkaç yıl öncesinde alınan eşyaların tekrardan ikinci el eşya alanlar sektörüne girmesi ve bu alanda akışı sağlar. Örneğin; Bir öğrenci evine komple eşya satıldı. Bu eşyaları öğrenci uzun bir süre kullandı ve mezun döneminde tekrardan sattı. Satılan eşyaları o dönem yeni okula başlayacak farklı bir öğrenci tekrar satın aldı. Bu sayede hem birçok öğrenci hem de birçok esnaf memnun kaldı. 

Başakşehir ikinci el eşya alım satımı olarak sizlere ikinci el eşya almanın önemini açıkladık. Sizler de eğer eşyalarınızı anında nakite çevirmek veya bizlerden eşya satın almak istiyorsanız Whatsapp butonuna veya sitemizin iletişim kısmında bulunan telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. 

Başakşehir Semtleri;

  • Ayazma
  • Boğazköy
  • Hoşdere
  • Ispartakule
  • Kayaşehir
  • İkitelli
  • Onurkent