Bağcılar

Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar

Evlerimizin temizliği bizi oldukça zaman kaybettiren ve yoran bir şeydir. Bunun önüne geçebilmemiz için doğru eşya seçimi çok önemlidir. Bağcılar ikinci el eşya alanlar olarak bu konuda neler yapabileceğimizi sizlere anlatalım. Önerilerimizden yola çıkarak en doğru mobilya seçimini yapabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Malzeme İle Üretilmiş Olmalı

Her üründen beklediğimiz aslında budur. Bir mobilya alırken ilk dikkat ettiğimiz şey dayanıklı olmasıdır. Bunun nedeni ise hepimizin istediği gibi sürekli ev eşyalarına para harcamamak veya konforumuzdan ödün vermeden uzun süre bir mobilyayı kullanmaktır. Dolayısıyla ikinci el mobilya alım satımında en kritik nokta sunta yerine ahşap veya MDF iskelet tercih edilmiş olduğundan emin olmaktır. 

Ayak Yüksekliği, İşlerimizi Kolaylaştırmalı

Evimizde herhangi bir eşyanın ayak yüksekliğinin zemine sıfır olması bizi temizlik yaparken oldukça etkileyen bir sorundur. Zeminle bitişik mobilyalar ile evimizin temizliği daha uzun sürecek ve daha çok güç ve çaba sarf etmemize yol açacaktır. Bunun önüne geçebilmemiz için ayakları daha yüksek baza yataklar veya oturma grupları tercih edilmelidir. İkinci el baza yatak alanlar olarak bu noktada size hem zaman kazandırıyor hem de zorlanmadan temizlik yapmanızı sağlıyoruz.

Dayanıklı ve Kullanışlı Kumaş Tercih Edilmeli

Kolay temizlik için bir başka gereken şey ise alacağımız mobilyanın kumaş yapısıdır. Bu kumaş yapısının tüy toplamayan, nemli bezle kolayca silinip üzerinde iz bırakmayan kumaşlar eşliğinde tasarlanmış mobilyalar; kullanışlılık ve rahatlık açısından en doğru seçimler olacaktır.

Bağcılar ikinci el eşya alanlar olarak bu maddeler bizler için oldukça önem taşımakta. Geçmişten günümüze ikinci el eşya alım satım işiyle uğraşan firmamız ile artık mobilyalarınız konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor. İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren kolaysatspot, koltuk takımları, yatak odaları, beyaz eşyalar, küçük ev aletleri ve teknolojik aletler gibi her türlü ikinci el eşyalarınızın alım ve satım işlemlerini üstleniyor.

Kolaysatspot ile bahsettiğimiz bu 3 maddeyi de yerine getirebilir, evinizde eskisinden daha çok konfor ve rahatlık sağlayabilirsiniz. Sizler de bizlerden eşya almak, veya ikinci el eşyalarınızı bizlere satmak istiyorsanız anında Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bağcılar Semtleri;

  • Barbaros
  • Demirkapı
  • Güneşli
  • Hürriyet
  • Kemalpaşa
  • Kirazlı
  • Mahmutbey