Bakırköy

Bakırköy İkinci El Eşya Alım Satım

Kolaysatspot, konumu dolayısıyla Bakırköy ilçesine oldukça yakın bir yerdedir. Buradaki müşterilerimiz ile oldukça hızlı bir şekilde nakliyat işlemlerini gerçekleştirebiliyor ve müşterilerimizin vaktini minimum seviyede kullanarak sizlerin konfor alanını işgal etmiyoruz. Bakırköy ikinci el eşya alanlar olarak buradaki asıl amacımız müşterilerimizin eşyalarını hızlı, sağlam ve düzenli bir şekilde adreslerinden teslim almaktır. Bu süreç basittir ve kısa bir zamanınızı alır. Dilerseniz gelin hep birlikte Bakırköy ikinci el eşya alım satım süreçlerine göz atalım.

Bakırköy İkinci El Eşya Alım İşlemleri

Kolaysatspot, İstanbul'un her ilçesine hizmet vermektedir. İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan bize en yakın konumda olan ilçemiz ise Bakırköy'dür. Bundan dolayı eşya alım satım süreçlerini oldukça hızlı tamamlayabildiğimiz ve müşterilerimizle ilişkimizi sürekli olarak devam ettirebildiğimiz ilçelerimizden biridir. Müşterilerimiz bu noktada sitemizde gördüğü ve beğendiği eşyaların linklerini bizlere Whatsapp yolu ile iletebilir ve bizlerden anında fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası takımı, avangard mobilya ve elektronik eşya gibi aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyasını Kolaysatspot'ta bulabilirsiniz. Aynı zamanda bizlere yakın olan konumları gerekçesiyle hızlı bir şekilde adresimize gelerek deneyimli ekibimiz ile yüz yüze bilgi alabilir ve kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Bakırköy İkinci El Eşya Satım İşlemleri

Yenilik ve farklılık her evin ihtiyacıdır. Fakat bu yenilik sırasında eskimiş eşyalarınızı değerlendirmek de en doğal hakkınız. Kolaysatspot her türlü ikinci el eşyalarınızı değerinde satmanıza ve deneyimli ekibimiz sayesinde hızlı ve güvenli bir alış-veriş yapmanıza olanak sunuyor. Gelin hep birlikte eşyalarınızı Kolaysatspot'ta satabilmenin avantajlarına göz atalım.

 • Whatsapp, mail veya sosyal medya aracılığıyla bizlerle iletişime geçin.
 • Eşyalarınızın fotoğraflarını net gözükecek şekilde atın ve eşyalarınızdaki problemleri belirtin.(kırık, yanık, çizik vb.)
 • İstanbul'un hangi ilçesinde yaşadığınızı belirtin.
 • Bizlere satmak istediğiniz eşyalar hakkında kafanızda oluşan fiyatı bizlere iletin.

Belirttiğimiz maddelerde dikkat etmeniz gereken şeyler ise satacağınız eşyaların eğer beyaz eşya ise kaç senelik olduğunu ve barkod numarasını iletmeniz, mobilya ise markasını belirtmeniz, avangard mobilya veya antika ise hangi malzeme ile üretildiğini ve kaç senelik olduğunu belirtmeniz sizlere daha sağlıklı fiyat teklifi sunmamıza yardımcı olacaktır.

Bu aşamalardan sonra firmamız fiyatı onaylayıp sizlere net bir fiyat vermesi halinde eşyalarınızı aynı gün içerisinde evinizden gelip alıyor. İstanbul'da spotçu olarak yıllardır deneyimli olan Kolaysatspot ile eşyalarınızı en yüksek fiyata satmak istiyorsanız bizlerle sitemizde bulunan Whatsapp, mail veya sosyal medya araçlarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Semtleri;

 • Ataköy
 • Cevizlik
 • Florya
 • Kartaltepe
 • Yeşilköy
 • Zeytinlik
 • Zuhuratbaba