Avcılar

Avcılar İkinci El Eşya Alanlar

Kolaysatspot'ta her eve uygun eşya bulabilirsiniz. Evinizin her türlü mobilya, elektronik araçlar, ev dekorasyonları, beyaz eşyalar veya antika eşyalar Kolaysatspot'ta mevcut. 40 yılı aşkın süredir ikinci el eşya alım satım serüveninde olan firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İstanbul'un her ilçesine hizmet veren firmamız Avcılar İkinci El Eşya Alanlar olarak da hizmet vermekten gurur duyuyor. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak, müşteri ile aramızda güven ilişkisi oluşturmak bizi diğer ikinci el firmalardan ayıran özelliklerimizdir. Sizler de evinizi ikinci el eşya ile dizmek veya ikinci el eşyalarınızı yenilemek istiyorsanız bizlerle alım-satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Avcılar İkinci El Eşya Alanlar Hangi Semtlerde Hizmet Vermektedir?

Avcılar ilçesinin semtleri Ambarlı, Firuzköy, Cihangir, Gümüşpala, Üniversite, Denizköşkler, Yeşilkent ve Mustafa Kemal Paşa olarak karşımıza çıkmaktadır. Avcılar ilçesinde iki tane Üniversite bulunmasından dolayı burada yaşayan öğrenci sayısı da oldukça fazladır. Bu sayede ikinci el alım satımlarımızı öğrenciler ile bu bölgede daha çok yapmaktayız. Bizleri tercih eden öğrencilerimize ekstra yardımda bulunan firmamız, öğrencilerin İstanbul'daki zor şartlarda yanında oluyor ve minimum kazanç sağlayarak öğrencilere destek oluyor. Sizler de Avcılar'da yaşayan bir öğrenciyseniz bizlerle iletişime geçerek eşya alım satımının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan bahsedecek olursak; Örneğin Avcılar ilçesinde yaşayan bir memur, mühendis, esnaf veya öğrencisiniz. Eşyalarınızı yenileriyle değiştirmek istiyorsunuz ve bunu yaparken eskimiş eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsunuz. Burada ise tecrübeli firmamız devreye giriyor ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor. Avcılar ikinci el eşya alanlar olarak bizlere eşyalarınızın fotoğraflarını gönderdiğinizde sizlere bir fiyat teklifi vermekteyiz. Fiyat konusunda anlaşılması halinde nakliyat aracımız anında adresinize gelip titiz ve profesyonel bir şekilde eşyalarınızı kısa sürede adresinizden almaktadır. Avcılar ikinci el eşya alım satım müşterileri Kolaysatspot'u tercih ediyor. Sizler de alım satım ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızın sol alt kısmında bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak bizlere zaman kaybetmeden eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin, en yüksek fiyat teklifi avantajlarından yararlanın.

İkinci El Eşya Alanlar Hangi Tür Eşyaları Alabilir?

Kolaysatspot, evinizdeki satmak istediğiniz her türlü eşyayı satın alabilmektedir. Fakat bazı durumlarda eşyalar alınamayacak konumda bulunabiliyor. Bunu nasıl ayırt edebileceğinizi anlamanız için sizlere birkaç madde halinde anlatmaya çalıştık. Eşyalarınızı satmak isterken bilmeniz gereken detayları aşağıda görebilirsiniz.

 • Eşyanızın bir koltuk takımı olduğunu düşünelim. Koltuklarınızda normal yanık veya sigara izmariti yanıkları, geniş ve büyük yırtıklar, evinizdeki evcil hayvanların mobilyalarınıza aşırı düzeyde zarar vermesi, koltuğunuzun makaslarının tamamen kırık ve çalışmıyor konumda olması eşyalarınızı daha yüksek fiyata satabilmenizi engelleyen veya hiç satılmamasına sebep olabilecek faktörlerdir.
 • Eşyanızın bir buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi olduğunu düşünelim. Beyaz eşyalarınızda oluşan kalıcı lekeler, evinizdeki bireylerin buzdolabına sticker tarzı yapıştırmalar koyması ve bunların çıkamayacak konumda olması, beyaz eşyalarınızın boyasının fazlasıyla soyulması ve büyük bir pas görüntüsü eşyalarınızı değerinde satabilmenizi engelleyen veya satılamamasına sebep olan farktörlerdir. Aynı zamanda eğer satmak istediğiniz ürün çalışır vaziyette değilse, anakart problemleri, soğutma/ısıtma problemleri mevcut ise bunlar da eşyalarınızı alırken gözden geçirdiğimiz durumlar arasındadır.
 • Eşyanızın bir teknolojik alet olduğunu düşünelim. Bilgisayar, telefon, monitör, yazıcı vb. aklınıza gelebilecek her türlü teknolojik aleti Kolaysatspot'ta değerlendirebliirsiniz. Fakat teknolojik aletler dikkat edilmediği takdirde kolay bozulabilecek eşyalardır. Bu durumlar; bilgisayarınızda bir parçanın eksik olması veya bozuk olması, telefonunuzun batarya veya ekran sorunu, monitörünüzün siyah leke sorunu gibi sıralanabilir. Bu durumlarda eşyalarınızı olabildiğince yüksek fiyatta değerlendirmek için bizlere teknolojik aletlerinizi satarken tüm sorunlarının detaylarını belirtmenizde fayda vardır.

Sizler de evinizdeki, ofisinizdeki eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız Kolaysatspot'ta Avcılar ikinci el eşya alım satım seçeneklerini değerlendirerek bizlere anında ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim kısmından adresimize gelebilir, telefon numaramızdan bizleri arayabilir, Whatsapp, mail veya Instagram aracılığıyla ise eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere anında gönderebilirsiniz.

Avcılar Semtleri;

 • Ambarlı
 • Firuzköy
 • Cihangir
 • Gümüşpala
 • Üniversite
 • Denizköşkler
 • Yeşilkent
 • Mustafa Kemal Paşa